Saules enerģija

Autonoma saules elektrostacija

01. January 2022

Autonoma saules elektrostacija

Klimata pārmaiņu dēļ vērojams arvien vairāk vētrainu dienu. Tā rezultātā arī lauku reģionos jāņem vērā tīkla darbības pārrāvumi un citi negaidīti notikumi. Viens no risinājumiem, kā pasargāt savu mājsaimniecību no elektroapgādes pārrāvumiem, ir autonoma saules enerģijas sistēma.

Mēs piedāvājam saules enerģijas sistēmas, kas tīkla pārrāvuma gadījumā spēj atdalīties no ēkas vispārējā tīkla un nodrošināt to neatkarīgu darbību. Turklāt šādas sistēmas var iedarbināt arī tā, lai tās naktī no tīkla ņemtu lētu enerģiju, ko savukārt var izmantot dienā, kad elektrības cenas ir dārgākas.

Esam jau izbūvējuši analogo enerģijas staciju. Klienta īpašums atradās mežā, tīkla savienojuma ziņā līnijas galā, tāpēc bija vērojami bieži tīkla pārrāvumi. Kā saules enerģijas stacijas risinājumu mēs izveidojām sistēmu, kas sastāv no “Fronius” invertoriem (2×20 kW Symo un 1×10 kW Gen24), “Longi bifacail” 440 W saules paneļiem un speciāliem zemes rāmjiem no divpusējiem paneļiem (Corab 4 x landscape). “Corab” zemes rāmju priekšrocība ir minimāli noēnojumi paneļa aizmugurē un laika izturīgs magnētiskais pārklājums. BYD 11 kWh akumulatoru banka palīdz līdzsvarot visu sistēmu.

Ja arī jūsu mājoklī vērojami tīkla darbības pārrāvumi vai savu veco saules enerģijas staciju vēlaties pārveidot par autonomu, lūdzu, sazinieties ar uzņēmuma “Energiapartner” SIA speciālistiem!

Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums