Biznesa klientiem

Saules enerģija

Saules paneļi ir vienkāršs un uzticams veids, kā pašiem ražot elektrību, turklāt pašiem to rentabli izmantot. Saules paneļu uzstādīšana ir bezriska ieguldījums, kas solās palielināt jūsu īpašuma vērtību dažādos veidos. Mūsu eksperti ar vērā ņemamu pieredzi sniegs jums atbalstu vispiemērotākā saules enerģijas risinājuma izstrādē, projektēšanā, būvniecībā, kā arī turpmākā apkopē.

 

Saules enerģija

Ietaupiet uz elektroenerģijas izmaksām

Pārdomāta saules enerģijas izmantošana ietaupīs naudu par daudzdzīvokļu ēkas, komercēkas vai ražotnes elektroenerģijas izmaksām. Saules paneļi elektrības rēķinu samazina līdz pat 100%. Jūs ietaupīsiet gan uz maksu par tīkla pakalpojumu gan akcīzes nodokli gan maksu par atjaunojamo enerģiju. Saules paneļi ir vienkāršs un uzticams veids, kā pašiem ražot elektrību, turklāt pašiem to rentabli izmantot. Jautājiet mūsu speciālistiem arī par tiešās līnijas iespējām (skat. “Elering” mājaslapu šeit).

Ieguldiet savā ēkā

Saules paneļu uzstādīšana ir bezriska ieguldījums, kas solās palielināt jūsu īpašuma vērtību dažādos veidos.

  • Saules paneļi ir vislētākais veids, kā palielināt ēkas energoklasi, un viegls veids, kā ražot savu atjaunojamo enerģiju
  • Ieguldījumi saules paneļos nodrošinās drošu un stabilu produktivitāti
  • Saules paneļi palielinās nekustamā īpašuma cenu – ar saules paneļiem aprīkotas ēkas tiek pārdotas ātrāk

Saglabājiet dabisko vidi

Atjaunojamā enerģija ir nākotnes enerģija, bez kuras drīzumā neviens uzņēmums
vairs neiztiks. Ražojiet savuvidei draudzīgu  enerģiju un dalieties savā saules enerģijā ar citiem, pārdodot to tīklā. Šādi jūs palīdzēsiet saglabāt savu un savu bērnu dzīves vidi un gūsiet atzinību kā atbildīgs uzņēmums, kas rūpējas par pasauli.

Vairāk par saules paneļiem skatīt šeit

Rentabli un uzticami

Saules paneļu uzstādīšana parasti sāk atmaksāties laikā no 7 līdz 12 gadiem. Rentabilitāte tiek panākta, pateicoties elektroenerģijai, kuru nevajadzēja iepirkt (tostarp maksai par tīkla pakalpojumu, akcīzes nodoklim, maksai par atjaunojamo enerģiju), un pateicoties elektroenerģijai, kas tiek pārdota tīklā. Saules paneļi ir atjaunojamās enerģijas risinājums, kam nepieciešama visminimālākā apkope un kura lietderīgās izmantošanas laiks ir 25–30 gadi.

Vairāk par rentabilitāti skatīt šeit

Vairāk par uzņēmumu “Energiapartner”

Saules enerģijas eksperti

Uzņēmumā “Energiapartner” strādā savas jomas lietpratēji, kuriem ir plaša pieredze saules enerģijas jautājumos. Saules enerģijas risinājumus piedāvājam kopš 2012. gada un esam vieni no pirmajiem atjaunojamās enerģijas celmlaužiem. Saules elektrostacijām piedāvājam arī enerģijas uzkrāšanas risinājumus un elektromobiļu lādētājus, kas palielina saules enerģijas sistēmas rentabilitāti. Šobrīd esam uzstādījuši 25+MW.

Pilna servisa risinājums

Radot savu saules enerģijas sistēmu, varat pilnībā uzticēties mums. Mēs izplānosim pārdomātu risinājumu ar labu rentabilitātes periodu, prasmīgi izprojektēsim un izbūvēsim elektrostaciju ar augstas kvalitātes aprīkojumu, uzstādīsim to un arī nodrošināsim nepieciešamo apkopi. Tāpat būsim noderīgi, piesakoties atbalstam un saņemot saskaņojuma dokumentus.

Paveiktie darbi

1.1 MW uzņēmuma “Utilitas” saules elektrostacija

1.1 MW uzņēmuma “Utilitas” saules elektrostacija
Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums