Biznesa klientiem

Saules enerģija

Saules paneļi ir vienkāršs un uzticams veids, kā pašiem ražot elektrību, turklāt pašiem to rentabli izmantot. Saules paneļu uzstādīšana ir bezriska ieguldījums, kas solās palielināt jūsu īpašuma vērtību dažādos veidos. Mūsu eksperti ar vērā ņemamu pieredzi sniegs jums atbalstu vispiemērotākā saules enerģijas risinājuma izstrādē, projektēšanā, būvniecībā, kā arī turpmākā apkopē.

 

Saules enerģija

Ietaupiet uz elektrības izmaksām

Pārdomāta saules enerģijas izmantošana ietaupa naudu uz daudzdzīvokļu ēkas, tirdzniecības ēkas vai ražotnes enerģijas izmaksām. Saules paneļi samazina elektrības rēķinu līdz pat 100%.

+MW

Uzstādītā jauda

+MWh

Kopējā saražotā enerģija

t

CO2 ietaupīts

Investējiet savā ēkā

Saules paneļu uzstādīšana ir bezriska ieguldījums, kas daudzos un dažādos veidos palielina jūsu īpašuma vērtību.

Pieejama izvēle

Saules paneļi ir lētākais veids, kā paaugstināt ēkas energoklasi un vienkāršākais veids, kā ražot savu atjaunojamo enerģiju.

Garantēta atpakaļsaite

Investīcijas saules paneļos nodrošina stabilu atdevi.

Aktīvu cenu pieaugums

Saules paneļi palielina nekustamā īpašuma vērtību – ar saules paneļiem aprīkotas ēkas pārdod ātrāk.

Saglabājiet dabisko vidi

Videi draudzīga enerģija

Atjaunojamā enerģija ir nākotnes enerģija, bez kuras drīzumā neiztiks neviens uzņēmums. Ražojiet savu videi draudzīgo enerģiju un dalieties ar savu saules enerģiju, pārdodot to tīklā.

Atbildīgs uzņēmums

Tādā veidā jūs sniedzat ieguldījumu savas un savu bērnu dzīves vides saglabāšanā un izpelnāties atzinību kā atbildīgs uzņēmums, kam rūp pasaule un apkārtējā vide.

Rentabls un uzticams

Saules paneļu ieviešanas atmaksāšanās laiks parasti ir 3-6 gadi. Rentabilitāte tiek sasniegta, pateicoties neiegādātajai elektroenerģijai (t.sk. tīkla pakalpojumu maksai, elektroenerģijas akcīzes nodoklim un maksai par atjaunojamo enerģiju) un elektrotīklam pārdotajai elektroenerģijai. Saules paneļi ir bezapkopes atjaunojamās enerģijas risinājums ar 25-30 gadu lietderīgās lietošanas laiku.

Sazinies ar mums

Vairāk par “Energiapartner”

“Energiapartner” ir saules enerģijas eksperti ar lielu pieredzi. Mēs piedāvājam saules enerģijas risinājumus kopš 2012. gada, padarot mūs par vienu no pirmajiem atjaunojamās enerģijas pionieriem. Saules paneļu uzstādīšana ir bezriska ieguldījums, kas daudzos un dažādos veidos palielina jūsu īpašuma vērtību.

 

50+MW uzstādīti

Igaunijā, Latvijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Francijā.

Saules enerģijas eksperti

Mums ir iekšējo nepieciešamo zināšanu bāze.

Gatavi risinājumi

Veicam projektēšanu, atļauju izsniegšanu, būvniecību un turpmāko uzraudzību.

Ilggadējs partneris

Mēs esam ar klientu no sākuma līdz beigām, un mēs piedāvājam uzraudzību un aprūpi.

Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums
Consent Management Platform by Real Cookie Banner