Privātpersonām

Saules paneļi

Saules paneļu ieviešana tūlīt pat samazinās elektrības rēķinus. Tā kā daļa elektroenerģijas tiek ražota no saules gaismas, samazinās iepirktās elektroenerģijas apjoms. Tā rezultātā tiks samazināta arī maksa par tīkla pakalpojumu, bet elektroenerģiju, kas nav patērēta, jūs varēsiet pārdot atpakaļ tīklā. Mēs palīdzēsim jums aprēķināt saules enerģijas stacijas rentabilitāti, kā arī to izplānot, izprojektēt, izbūvēt un veikt apkopi. Piedāvājam arī enerģijas uzkrāšanas sistēmas, kas uzlabo saules enerģijas stacijas ražošanas atdevi.

Saules paneļi

Ietaupiet uz elektrības izmaksām

Saules elektrostacija jau no pirmās dienas ietaupa naudu uz enerģijas izmaksām. Saules baterijas samazina elektrības rēķinu līdz pat 100%.

Saules paneļi ir vienkāršs un uzticams veids, kā pašam ražot elektroenerģiju un pārdot atlikušo elektroenerģiju tīklam!

 

%

mazāki elektrības rēķini

Rentabls un uzticams

Saules paneļu ieviešanas atmaksāšanās laiks parasti ir aptuveni 7 gadi. Rentabilitāte tiek sasniegta, pateicoties neiegādātajai elektroenerģijai (t.sk. tīkla pakalpojumu maksai, elektroenerģijas akcīzes nodoklim un maksai par atjaunojamo enerģiju) un elektrotīklam pārdotajai elektroenerģijai. Saules paneļi ir bezapkopes atjaunojamās enerģijas risinājums ar 25-30 gadu lietderīgās lietošanas laiku.

 

Atjaunojamā enerģija ir nākotnes enerģija

Ražojiet savu videi draudzīgo enerģiju un dalieties ar savu saules enerģiju, pārdodot to tīklā. Tādā veidā jūs sniedzat ieguldījumu savas un savu bērnu dzīves vides saglabāšanā un darāt labu pasaulei.

Vairāk par “Energiapartner”

Pilna servisa risinājums

Saules enerģijas risinājuma izveidi varat pilnībā uzticēt mums. Plānojam pārdomātu risinājumu ar labu atmaksāšanās laiku, prasmīgi projektējam, uzstādām saules paneļus un nodrošinām arī nepieciešamo apkopi. Sniedzam konsultācijas un palīdzību, piesakoties grantiem un saņemot apstiprinājumus.

Saules paneļu eksperti

“Energiapartner” pamatā ir saules enerģijas eksperti ar lielu pieredzi. Mēs piedāvājam saules enerģijas risinājumus kopš 2012. gada, padarot mūs par vienu no pirmajiem atjaunojamās enerģijas pionieriem. Papildus saules paneļiem piedāvājam arī enerģijas uzkrāšanas risinājumus un auto lādētājus, kas palielina saules enerģijas sistēmas rentabilitāti.

Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums
Consent Management Platform by Real Cookie Banner