Privātpersonām

Saules paneļi

Saules paneļu ieviešana tūlīt pat samazinās elektrības rēķinus. Tā kā daļa elektroenerģijas tiek ražota no saules gaismas, samazinās iepirktās elektroenerģijas apjoms. Tā rezultātā tiks samazināta arī maksa par tīkla pakalpojumu, bet elektroenerģiju, kas nav patērēta, jūs varēsiet pārdot atpakaļ tīklā. Mēs palīdzēsim jums aprēķināt saules enerģijas stacijas rentabilitāti, kā arī to izplānot, izprojektēt, izbūvēt un veikt apkopi. Piedāvājam arī enerģijas uzkrāšanas sistēmas, kas uzlabo saules enerģijas stacijas ražošanas atdevi.

Saules paneļi

Ietaupiet uz elektroenerģijas izmaksām

Saules enerģijas stacija, pateicoties zemākām enerģijas izmaksām, ļaus ietaupīt jūsu naudu jau no pirmās dienas. Saules paneļi elektrības rēķinu samazina līdz pat 100%.

Saules paneļi ir vienkāršs un uzticams veids, kā pašiem ražot elektrību un pārprodukciju pārdot tīklā.

Saglabājiet dabisko vidi

Atjaunojamā enerģija ir nākotnes enerģija!

Ražojiet savu videi draudzīgu enerģiju un dalieties savā saules enerģijā ar citiem, pārdodot to tīklā. Tādā veidā jūs palīdzēsiet saglabāt savu un savu bērnu dzīves vidi un darīsiet pasaulei labu.

Rentabli un uzticami

Saules paneļu uzstādīšana parasti sāk atmaksāties laikā no 10 līdz 12 gadiem. Rentabilitāte tiek panākta, pateicoties elektroenerģijai, kuru nevajadzēja iepirkt (tostarp maksai par tīkla pakalpojumu, akcīzes nodoklim, maksai par atjaunojamo enerģiju), un pateicoties elektroenerģijai, kas tiek pārdota tīklā. Saules paneļi ir atjaunojamās enerģijas risinājums, kam nepieciešama visminimālākā apkope un kura lietderīgās lietošanas laiks ir 25–30 gadi.

Vairāk par rentabilitāti skatīt šeit

Par uzņēmumu “Energiapartner”

Pilna servisa risinājums

Radot savu saules enerģijas sistēmu, varat pilnībā uzticēties mums. Mēs izplānosim pārdomātu risinājumu ar labu rentabilitātes periodu, prasmīgi izprojektēsim, uzstādīsim to un arī nodrošināsim nepieciešamo apkopi. Tāpat būsim noderīgi, piesakoties atbalstam un saņemot saskaņojuma dokumentus.

Saules enerģijas eksperti

Uzņēmuma “Energiapartner” komandas kodolu veido savas jomas lietpratēji, kuriem ir plaša pieredze saules enerģijas jautājumos. Saules enerģijas risinājumus piedāvājam kopš 2012. gada, esam vieni no pirmajiem atjaunojamās enerģijas celmlaužiem. Saules paneļiem piedāvājam arī enerģijas uzkrāšanas risinājumus un elektromobiļu lādētājus, kas palielina saules enerģijas sistēmas rentabilitāti. Tikai 2020. gadā vien uzņēmums “Energiapartner” Igaunijā uzstādīja vairāk nekā 10 MW saules elektrostaciju.

Saules paneļi

Daļa no uzņēmuma “Energiapartner” piedāvātajiem saules paneļiem

Skatīt produktus
Saules paneļi
Invertori

Invertori

Dažāda off-grid, hibrīda un tīkla invertoru izvēle

Skatīt produktus

Saules paneļu stiprinājumi

Saules paneļu montāžas risinājumi, ko pārdod un uzstāda uzņēmums “Energipartner”

Skatīt produktus
Saules paneļu stiprinājumi

Paveiktie darbi

Saules enerģijas stacija pie jūras ar īpašu risinājumu ar PVC jumtu

Saules enerģijas stacija pie jūras ar īpašu risinājumu ar PVC jumtu
Saules elektrostacija ar <i data-lazy-src=
Tiri pilsētas saules elektrostacija

Tiri pilsētas saules elektrostacija
Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums