Enerģijas uzkrāšanas sistēmas

Uzkrāšanas tehnoloģijas mājoklim un biznesam

01. January 2022

Uzkrāšanas tehnoloģijas mājoklim un biznesam

Akumulatori mājoklim

Izmantojiet uzkrāto enerģiju vairākos veidos:

  • Akumulatora pievienošana lokālai saules enerģijas stacijai mazina atkarību no tīkla un ļauj izmantot uzkrāto saules enerģiju, kad saule nespīd. Uzkrāšanas sistēma mājas apstākļos ļauj arī pilnībā uzlādēt akumulatorus zemo tīkla tarifu un lētas elektroenerģijas periodos, ko pēc tam var izmantot, piemēram, dārgajās pīķa stundās no rītiem.
  • Saules enerģijas stacija ar akumulatoru ļaus arī izvairīties no elektrības trūkuma, kad tīklā radies pārrāvums. Sistēma automātiski konstatē pārrāvumu, atvienojas no tīkla, un mājokļa patērētāji sāk saņemt enerģiju no akumulatora un saules caur hibrīda invertoru.

Akumulatori biznesam

Akumulatoru uzglabāšanas sistēmas ir labi piemērotas enerģijas uzglabāšanai zemo tīkla tarifu un lētas elektroenerģijas cenu periodā, lai šo enerģiju patērētu laikā, kad vērojamas dārgākas cenas, vai lai pārdotu tīklā.

Saražoto atjaunojamo enerģiju ir iespējams uzglabāt akumulatoros, lai to vēlāk izmantotu pašpatēriņam. Akumulatoros uzkrāto enerģiju var izmantot, lai kompensētu patēriņa maksimumus un tādējādi samazinātu izmaksas par galveno drošinātāju un tīklu.

Ar akumulatora uzglabāšanas sistēmas palīdzību energoapgādi iespējams nodrošināt arī tīkla pārrāvuma laikā vai izveidot pilnīgi autonomu sistēmu.

Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums