Biznesa klientiem

Enerģijas uzglabāšanas sistēmas

Izmantojot enerģijas uzkrāšanas sistēmu, jūs paši vadīsiet savu enerģijas patēriņu un uzlabosiet sava elektrotīkla rentabilitāti. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mērķis ir pārdot elektroenerģiju, izveidot neatkarīgu elektrotīklu vai sabalansēt enerģijas patēriņu, mēs piedāvājam enerģijas uzkrāšanas risinājumus, kas balstīti uz nākotnes tehnoloģijām, tādējādi ļaujot gan uzlabot saules enerģijas sistēmas, gan arī lietot tās atsevišķi.

Enerģijas uzglabāšanas sistēmas

No 2022. gada mūsu uzņēmumu ir izaudzis par Storagepartner OÜ, kas nodarbojas ar enerģijas uzglabāšanas sistēmām biznesa klientiem. Ar akumulatoriem mēs padarām jūsu saules elektrostacijas efektīvākas, sabalansējam enerģijas patēriņu, nodrošinām piegādes drošību un liekam jūsu akumulatoru sistēmām gūt ienākumus!

+kWh

Uzstādītā jauda

Palieliniet savas energosistēmas efektivitāti

Akumulatoru uzglabāšanas tehnoloģijas uzlabo saules elektrostaciju efektivitāti, uzglabājot lieko enerģiju akumulatoros. Savukārt uzkrāto enerģiju var izmantot vakarā un naktī. Ziemā, kad nespīd saule, biržas cenu svārstību dēļ, piemēram, naktī lētāku enerģiju var uzglabāt akumulatoros un izmantot dienā, kad cena ir dārgāka, vai pārdot elektrotīklam. Papildus varam piedāvāt dalību rezerves tirgos ar akumulatoriem.

Panākt neatkarību

Enerģijas uzglabāšanas sistēma palīdz nodrošināt enerģijas piegādi pat tīkla pārtraukuma laikā. Akumulatoram var pievienot dīzeļa ģeneratoru, kas nodrošina elektrības padevi arī tad, kad nespīd saule vai akumulators ir tukšs. Saules elektrostacijas un akumulatoru bankas, kas strādā paralēli dīzeļģeneratoram savukārt samazina dīzeļģeneratora degvielas patēriņu. Tas nodrošina zemākas elektroenerģijas izmaksas, neatkarīgu elektrotīklu un maksimālu piegādes drošību.

Uzlādējiet elektromobiļu lādētāju enerģiju

Tā kā ātro lādētāju jaudas ir daudz lielākas par maiņstrāvas lādētājiem, brīvas jaudas pieejamība ir kritiska. Lai kompensētu jaudas un nodrošinātu piegādes drošību, piedāvājam akumulatoru bankas ar jaudu līdz pat vairākiem MWh, kas mazāka tīkla pieslēguma gadījumā uzlādē enerģiju EV lādētājiem.

Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums