Biznesa klientiem

Enerģijas uzkrāšanas sistēmas

Izmantojot enerģijas uzkrāšanas sistēmu, jūs paši vadīsiet savu enerģijas patēriņu un uzlabosiet sava elektrotīkla rentabilitāti. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mērķis ir pārdot elektroenerģiju, izveidot neatkarīgu elektrotīklu vai sabalansēt enerģijas patēriņu, mēs piedāvājam enerģijas uzkrāšanas risinājumus, kas balstīti uz nākotnes tehnoloģijām, tādējādi ļaujot gan uzlabot saules enerģijas sistēmas, gan arī lietot tās atsevišķi.

Enerģijas uzkrāšanas sistēmas

Ietaupiet naudu

Enerģijas uzkrāšanas sistēma saražoto saules enerģiju izdevīgu cenu periodā ļauj uzglabāt, lai to izmantotu vai pārdotu tīklā dārgāku cenu periodā.

Enerģijas uzkrāšana akumulatoros palīdz līdzsvarot elektroenerģijas patēriņu un samazināt izmaksas par galveno drošinātāju un tīkla pakalpojumiem.

Kļūstiet neatkarīgi

Ar akumulatora uzglabāšanas sistēmu var izveidot neatkarīgu elektrotīklu!

Enerģijas uzkrāšanas sistēma palīdz nodrošināt enerģijas piegādi pat tīkla darbības pārrāvuma laikā. Akumulatoram var pievienot dīzeļģeneratoru, kas nodrošina elektroapgādi pat tad, ja saule nespīd vai akumulators ir tukšs. Savukārt saules elektrostacijas, kas darbojas paralēli ģeneratoram, un akumulatoru bankas samazina dīzeļģeneratora degvielas patēriņu. Tas rezultātā samazina elektroenerģijas izmaksas, nodrošina neatkarīgu elektrotīklu un maksimālu apgādi.

Vairāk par autonomiem risinājumiem skatīt šeit

Palieliniet saules elektrostacijas efektivitāti

Akumulatoru uzglabāšanas tehnoloģijas uzlabo saules elektrostaciju efektivitāti, ja pašu vajadzībām saražotās enerģijas pārpalikumu uzglabā akumulatoros. Savukārt uzkrāto enerģiju var izmantot vakarā un naktī. Ziemas sezonā, kad saule nespīd, biržas cenu svārstību dēļ akumulatoros ir iespējams uzglabāt, piemēram, lētāku enerģiju ar nakts tarifu, un, cenai pieaugot dienā, to izmantot pašiem vai pārdot tīklā.

Mēs palīdzēsim veco saules enerģijas staciju pārveidot par tādu, kas darbojas ar akumulatoriem – uzziniet vairāk par dažādiem hibrīda risinājumiem pie mūsu speciālistiem!

Uzkrājiet elektromobiļu lādētāju enerģiju

Tā kā ātro lādētāju jauda ir daudz lielāka nekā maiņstrāvas lādētājiem (AC), brīvās jaudas esamībai piemīt kritiska nozīme. Lai kompensētu jaudu un nodrošinātu pastāvīgu apgādi, piedāvājam akumulatoru bankas ar jaudu līdz pat vairākām MWh , kas darbojas kā buferis, lai mazāka tīkla savienojuma gadījumā EV lādētājiem nodrošinātu enerģiju.

Vairāk par lādētājiem skatīt šeit
Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums