Biznesa klientiem

Enerģijas uzglabāšanas sistēmas

Izmantojot enerģijas uzkrāšanas sistēmu, jūs paši vadīsiet savu enerģijas patēriņu un uzlabosiet sava elektrotīkla rentabilitāti. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mērķis ir pārdot elektroenerģiju, izveidot neatkarīgu elektrotīklu vai sabalansēt enerģijas patēriņu, mēs piedāvājam enerģijas uzkrāšanas risinājumus, kas balstīti uz nākotnes tehnoloģijām, tādējādi ļaujot gan uzlabot saules enerģijas sistēmas, gan arī lietot tās atsevišķi.

Enerģijas uzglabāšanas sistēmas

Ar akumulatoriem mēs padarām jūsu saules elektrostacijas efektīvākas, sabalansējam enerģijas patēriņu, nodrošinām piegādes drošību un liekam jūsu akumulatoru sistēmām gūt ienākumus!

Palieliniet savas energosistēmas efektivitāti

Akumulatoru uzglabāšanas tehnoloģijas uzlabo saules elektrostaciju efektivitāti, uzglabājot lieko enerģiju akumulatoros. Savukārt uzkrāto enerģiju var izmantot vakarā un naktī. Ziemā, kad nespīd saule, biržas cenu svārstību dēļ, piemēram, naktī lētāku enerģiju var uzglabāt akumulatoros un izmantot dienā, kad cena ir dārgāka, vai pārdot tīklam. Papildus varam piedāvāt dalību rezerves tirgos ar akumulatoriem.

Panākt neatkarību

Enerģijas uzglabāšanas sistēma palīdz nodrošināt enerģijas piegādi pat tīkla pārtraukuma laikā. Akumulatoram var pievienot dīzeļģeneratoru, kas nodrošina elektrības padevi arī tad, kad nespīd saule vai akumulators ir tukšs. Saules elektrostacijas un akumulatoru bankas, kas strādā paralēli dīzeļģeneratoram, savukārt samazina dīzeļģeneratora degvielas patēriņu. Tas nodrošina zemākas elektroenerģijas izmaksas, neatkarīgu elektrotīklu un maksimālu piegādes drošību.

Buferējiet elektromobiļu lādētāju enerģiju

Tā kā ātro lādētāju jaudas ir daudz lielākas nekā maiņstrāvas lādētājiem, brīvas jaudas pieejamība ir kritiska. Lai kompensētu jaudas un nodrošinātu piegādes drošību, piedāvājam akumulatoru bankas ar jaudu līdz pat vairākiem MWh, kas mazāka tīkla pieslēguma gadījumā buferē enerģiju EV lādētājiem.

+MWh

Uzstādītā jauda

+MWh

Saražotā enerģija

t

CO2 ietaupīts

Atjaunojamās enerģijas uzglabāšanas sistēmas

Mēs projektējam un izbūvējam Jūsu uzņēmumam piemērotu enerģijas uzkrāšanas sistēmu, ar kuru Jūs pats pārvaldāt savu enerģijas patēriņu un saprātīgi izmantojat savu enerģiju.

Lasīt vairāk

Saules parku rentabilitātes analīze

Katram projektam veicam izmaksu lietderības analīzi, ņemot vērā Jūsu uzņēmuma elektroenerģijas patēriņa informāciju, esošās vai plānotās saules parka ražošanas datus un elektroenerģijas tirgus prognozi.

Lasīt vairāk
Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums
Consent Management Platform by Real Cookie Banner