Privātpersonām

Enerģijas uzkrāšanas sistēmas

Akumulatora pievienošana mājas saules enerģijas stacijai ļauj izmantot uzkrāto saules enerģiju, kad saule nespīd. Lokālā enerģijas uzkrāšanas sistēma samazinās jūsu atkarību no lielā elektrotīkla un nodrošinās energoapgādi pat elektroapgādes pārrāvuma gadījumā. Piedāvājam enerģijas uzkrāšanas risinājumus, kuru pamatā ir nākotnes tehnoloģijas, kas ņem vērā jūsu vajadzības un padara jūsu enerģijas patēriņu gudrāku.

Enerģijas uzkrāšanas sistēmas

Ietaupījums

Enerģijas uzkrāšanas sistēma mājas apstākļos saražoto saules enerģiju izdevīgu cenu periodā ļauj uzglabāt, lai to izmantotu dārgāku cenu periodā.

Tāpat, pateicoties uzglabāšanas sistēmai, lētāku cenu periodā iespējams uzlādēt akumulatoru, lai lietotu to dārgajās pīķa stundās.

Vairāk par uzkrāšanas iespējām skatīt šeit

Drošības sajūta

Saules enerģijas stacija ar akumulatoru ļaus izvairīties no elektrības trūkuma, kad tīklā radies pārrāvums! Enerģijas uzkrāšanas sistēma konstatē strāvas padeves pārrāvumu, atvieno sistēmu no tīkla, un enerģijas padeve turpinās caur hibrīda invertora akumulatoru vai tieši no saules.

Mēs palīdzēsim pārveidot veco saules enerģijas staciju par drošu pret elektrības trūkumu gadījumos, kad tīklā radies pārrāvums. Droši sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Informāciju par paveiktajiem darbiem skatīt šeit

Akumulatori

Akumulatoru risinājumi privātpersonām

Skatīt produktus
Akumulatori

Paveiktie darbi

Autonomā saules elektrostacija ar īpašu risinājumu privātmājai

Autonomā saules elektrostacija ar īpašu risinājumu privātmājai
Saules elektrostacija ar <i data-lazy-src=
Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums