Privātpersonām

Enerģijas uzglabāšanas sistēmas

Akumulatora pievienošana mājas saules enerģijas stacijai ļauj izmantot uzkrāto saules enerģiju, kad saule nespīd. Lokālā enerģijas uzkrāšanas sistēma samazinās jūsu atkarību no lielā elektrotīkla un nodrošinās energoapgādi pat elektroapgādes pārrāvuma gadījumā. Piedāvājam enerģijas uzkrāšanas risinājumus, kuru pamatā ir nākotnes tehnoloģijas, kas ņem vērā jūsu vajadzības un padara jūsu enerģijas patēriņu gudrāku.

Enerģijas uzglabāšanas sistēmas
+kWh

Uzstādītā jauda

+tk

Objektu skaits

+

Gadu pieredze

Ietaupījumi un pārliecība

Mājas uzglabāšanas sistēma ļauj uzglabāt saražoto saules enerģiju izdevīgā cenu periodā, lai to izmantotu dārgākā cenu periodā.

Saules stacija ar akumulatoru ļauj novērst mājas tīkla kļūmi! Enerģijas uzkrāšanas sistēma konstatē strāvas padeves pārtraukumu, atvieno sistēmu no elektrotīkla, un enerģijas padeve turpinās caur hibrīda invertoru no akumulatora vai tieši no saules.

Palīdzam noteikt arī vecās saules elektrostacijas tīkla pārtraukumu. Par to sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Baterijas mājai

Izmantojiet savu uzkrāto enerģiju vairākos veidos:

Akumulatora pievienošana mājas saules sistēmai samazina atkarību no tīkla un ļauj izmantot akumulatorā uzkrāto saules enerģiju, kad saule nespīd. Mājas uzglabāšanas sistēma ļauj arī zemā tīkla tarifa un lētas elektrības periodā pilnībā uzlādēt akumulatorus, ko pēc tam var izmantot, piemēram, dārgajās rīta pīķa stundās.

Saules stacija ar akumulatoru ļauj iekārtot mājokli arī elektrības padeves pārtraukuma gadījumā. Sistēma automātiski konstatē pārtraukumu, atvienojas no elektrotīkla, un mājas patērētāji sāk saņemt enerģiju no akumulatora un saules caur hibrīdinvertoru.

Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums
Consent Management Platform by Real Cookie Banner