Biznesa klientiem

Elektromobiļu uzlādes stacijas

Mūsu uzlādes staciju lietošana katram elektromobiļa īpašniekam ir vienkārša un ērta. Lādētāji ir aprīkoti ar viedām tehnoloģijām, tie ir uzticami ekspluatācijā un droši. Izmantojot modernu programmatūru, jūs varat pilnībā pārvaldīt savu uzlādes staciju vai tīklu un likt tai strādāt savā labā. Ja vēlaties izveidot gudru un elastīgu uzlādes tīklu, kurā ņemtas vērā jūsu vajadzības, “Energiapartner” solās būtu jūsu īstais partneris.

Elektromobiļu uzlādes stacijas

Par elektromobiļu uzlādes stacijām

Mūsu publisko elektromobiļu uzlādes tīklu raksturo uzticamība ekspluatācijā un lietošanas ērtums!

Piemēram, mēs uzstādām ikvienam lietotājam paredzētas elektromobiļu uzlādes stacijas tirdzniecības centros vai publiskās autostāvvietās. Tāpat iespējams izbūvēt uzlādes punktus ar ierobežotu lietotāju bāzi, kas paredzēti tikai konkrēta uzņēmuma darbiniekiem, daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem vai tamlīdzīgiem lietotājiem.

Elektromobiļu ātrie lādētāji

Mūsu uzņēmuma lādētāji ir jaudīgi un visiem pieejami!

Ātrie lādētāji atrodas degvielas uzpildes stacijās, uz automaģistrālēm, pie tirdzniecības centriem un autostāvvietās. Mūsu ātro lādētāju uzlādes jauda svārstās no 50 līdz 350 kW (līdzstrāva). Ātro lādētāju gadījumā bezmaksas enerģijas pieejamība ir ļoti svarīga. Lai kompensētu jaudu, piedāvājam atjaunojamās enerģijas risinājumus (PV uzpildes stacijas) un uzkrāšanas tehnoloģijas.

Projektēšana

Uzņēmums “Energiapartner” atbalstīs jūs arī elektromobiļu uzlādes stacijas projektēšanā, tostarp būvatļaujas un saskaņojuma saņemšanā. Darām visu iespējamo, lai izprojektētu elektromobiļu uzlādes tīklu, kurā ņemtas vērā jūsu biznesa vajadzības.

Turklāt nodrošināsim, ka jūsu elektromobiļu uzlādes stacijas projektam ir saprātīgs atmaksāšanās periods un ka tas nāk par labu gan jums, gan elektromobiļu īpašniekiem, kuri izmanto jūsu uzlādes staciju.

Uzlādes staciju funkcijas

  • Ērti maksājumi lietotnē, ar karti vai kredītkarti (ieskaitot bezkontakta)
  • Viesabonēšanas pakalpojums visā Eiropā
  • Uzlādes tīkla pārvaldība (cenu noteikšana, diagnostika, apkope) un analīze
  • Viedā uzlāde ar V2X iespējām
  • Dinamiskās uzlādes slodzes vadība (DLM)
  • Iespēja pievienot reklāmas (ekrāni, logotipi, baneri)
Vairāk par lādētājiem skatīt šeit
Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums