Biznesa klientiem

Energomarķējums un energoaudits

Energomarķējums norāda ēkas energoklasi. Esam īstenojuši daudz energoefektivitātes modeļu un rūpīgi izanalizēsim vai noteiksim prognozes arī jūsu ēkas enerģijas patēriņam. Varat būt drošs, ka energomarķējuma dokuments taps ātri un būs uzticams. Energomarķējums ir derīgs 10 gadus.

Energomarķējums un energoaudits

Mājai projektēšanas stadijā

Mēs palīdzēsim jums izprojektēt energoefektīvu ēku, nosakot energoefektivitātes rādītājus jau projektēšanas posmā. Pirms projektēšanas darbu uzsākšanas veiksim nepieciešamos aprēķinus un atradīsim labāko risinājumu siltināšanai, apkurei, ventilācijai un iespējamai saules paneļu sistēmai ar enerģijas produktivitātes un atmaksāšanās periodu.

Esošai ēkai

Esošajām ēkām energomarķējums nepieciešams likumā paredzētajos gadījumos, kā arī pirkšanas, pārdošanas vai nomas darījumos.

Mēs iepazīsimies ar ēkas energopatēriņa rādītājiem un ātri un profesionāli izsniegsim energomarķējumu.

Ēkas energoklase

Energomarķējuma dokumentā ir norādīts, cik daudz enerģijas nepieciešams ēkas apsildei, siltā ūdens ražošanai, elektrībai utt. Energomarķējums sniedz novērtējumu par ēkas enerģijas patēriņu skalā no A līdz G. Augstāko energoklasi norāda burti A un B, zemāko – F un G. Jo augstāka ir energoklase, jo mazāk naudas tiek tērēts enerģijai.

Vairāk par energomarķējumu un energoauditu skatīt šeit
Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums