Elektromobiļu uzlādes stacijas

Vairāk par elektromobiļu lādētājiem

01. January 2022

Vairāk par elektromobiļu lādētājiem

Lokālie lādētāji

Vidēji automobilis 90% no tā izmantošanas laika stāv. Izmantojot mūsu piedāvātos lokālos lādētājus, šo laiku varēsiet pavērst sev par labu. Uzņēmums “Energiapartner” palīdzēs jums izvēlēties, iegādāties un uzstādīt lokālo lādētāju. Visi mūsu uzņēmuma lokālie lādētāji ir piemēroti nākotnes prasībām un atbilst divpusējās uzlādes prasībām (ISO15118 u.c.).

Posmi lokālā lādētāja uzstādīšanai:
1. Cenu pieprasījums
2. Konsultācija
3. Cenu piedāvājums
4. Līgums
5. Projektēšana un uzstādīšana
6. Ērta uzlāde

Mēs pielāgosim uzlādes staciju tieši jūsu automašīnai un jūsu ieradumiem. Lai uzkrātu lieko saules enerģiju tieši automašīnā vai no tās uzlādēt ēku vai nodot tīklā.

Visi mūsu uzlādes punkti ir viedi un aprīkoti ar dažādiem piederumiem, piemēram, viedo slodzes balansēšanu, daudzpusīgu tiešsaistes iespēju (4G, Wifi, Ethernet), drošību (noplūdes strāvas noteikšana utt.).

No lokālo lādētāju klāsta piedāvājam risinājumus gan pie sienas, gan uz zemes un, ja nepieciešams, pie ielu stabiem, sadales skapjiem utt.

Publiskie un daļēji publiskie lādētāji

Publiskie lādētāji ir paredzēti uzstādīšanai sabiedriskās vietās, piemēram, tirdzniecības centros un publiskajās autostāvvietās. Publisko lādētāju gadījumā to uzticamība ekspluatācijā un vienkārša lietošana ir īpaši svarīga.

Puse no publisko lādētāju risinājumiem galvenokārt ir paredzēti vietās, kuras izmanto konkrēti lietotāji. Šādas vietas ir, piemēram, dzīvokļu kooperatīvi un komerctelpas.

Visi mūsu lādētāji strādā, balstoties uz OCPP protokolu, lai klientiem nodrošinātu plašu elastību un drošību. Kā Backoffice mēs sadarbojamies ar savas jomas ekspertiem, kuru programmatūra kopā ar labākajiem lādētājiem tirgū no sākuma līdz beigām nodrošina 100% pārvaldāmu sistēmu. Mūsu izveidotais publiskais lādētājs vai tīkls ļauj:

  • Veikt maksājumus (RFID, lietotnē, ar karti, ar kredītkarti)
  • Norēķināties bez raizēm
  • Izmantot viesabonēšanas pakalpojumus ar Eiropas lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem
  • Pārvaldīt uzlādes tīklu (cenas, diagnostika, apkope)
  • Veikt pastāvīgu uzlādes tīkla analīzi
  • Veikt viedo uzlādi ar V2G iespējām
  • Veikt dinamiskās slodzes pārvaldību

Ātrie lādētāji

Ātro lādētāju uzlādes jauda ir no 50 līdz 350 kW (līdzstrāva), un to uzstādīšanas punkti galvenokārt atrodas pie automaģistrālēm. Paralēles var vilkt ar klasisku degvielas uzpildes staciju, kur atslēgvārdi ir pieejamība un ātrums.

Tā kā ātro lādētāju jauda ir daudz lielāka nekā maiņstrāvas lādētājiem (AC), brīvās jaudas esamībai piemīt kritiska nozīme. Lai kompensētu jaudu, piedāvājam atjaunojamās enerģijas risinājumus (PV uzpildes stacijas) un uzkrāšanas tehnoloģijas.

Projektēšana / veiktspējas analīze

Vienas pienācīgas uzlādes stacijas izveidē jāparedz arī projektēšanas fāze. Parasti tradicionālā lokālā lādētāja gadījumā pietiek ar būvniecības paziņojumu un tehnisko sistēmu maiņu, bet lielākiem projektiem mēs palīdzam arī ar būvatļauju un saskaņošanas darbiem.

Ja jums radušies kādi jautājumi, tas ir apsveicami. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, kuri ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem!

Nosūtīt pieprasījumu Sazinies ar mums